Новини технологій. 21 лютого. Компанія NEC розробила спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить комунікаторам відстежувати свої переміщення і залежно від цього змінювати спосіб оповіщення про вхідні дзвінки.

Телефон знатиме сам, коли дзвонити, коли писати смс

Програма використовує дані з вбудованих в смартфон сенсорів і приймача супутникової системи навігації GPS для контролю швидкості руху. Програма, наприклад, може визначити, чи переміщається власник «умнофона» пішки, чи їде на машині або залишається нерухомим. В залежності від цього комунікатор може самостійно змінити тип сповіщення про виклики, перейшовши зі стандартного дзвінка, скажімо, в безшумний режим або режим голосової пошти.

За задумом NEC, програма зможе автоматично вибирати найбільш підходящий в конкретній ситуації тип комунікацій: електронна пошта, СМС або голосові виклики. Автоматична зміна режиму може виявитися корисною, наприклад, коли власник смартфона перебуває за кермом: у цьому випадку настирливі дзвінки можуть стати причиною дорожньо-транспортної пригоди.

Розробка NEC демонструватиметься на виставці Mobile World Congress 2012, яка 27 лютого відкриється в іспанській Барселоні.

Джерело Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.