Новини авто. 9 лютого. Компанія Skoda тестує електромобілі на базі моделі Octavia.

Skoda тестує електромобілі

Потужність електромобілів складає 116 кінських сил, вони здатні розганятися з нуля до 100 км/год за 12 секунд і розвивати швидкість до 135 км/год, а їх запас ходу – 150 км.

В даний час десять електричних моделей проходять тести в празькому аеропорту. Основна мета тестів на даний момент – перевірити, як працюють системи в повсякденних умовах.

“Зараз ми перевіряємо всі можливості нашого електромобільного парку – ми хочемо передати водіям ідеально налаштовані автомобілі. І випробування експериментальної серії нічим не будуть відрізнятися від тестів серійних автомобілів”, – сказав керівник відділу з розвитку електричних автомобілів Skoda AUTO Петр Крістл.

Одна з експериментальних моделей навіть використовується як автомобіль для трансферу пасажирів до літаків.

Випробування проходять у три етапи. На першому і другому етапі, які йдуть зараз, проводяться тести внутрішніх систем на Skoda AUTO, таких як комунікаційне обладнання, яке забезпечує онлайн-діагностування неполадок. На третьому етапі, наміченому на березень, електричні автомобілі будуть доступні для зовнішніх партнерів, наприклад комунальних служб, освітніх установ або органів уряду.

За матеріалами autonews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.