Новини економіки. 21 лютого. Українські експерти переконані, що «сирну війну» ініціювали російські виробники.

Безрукий: взаємини українських виробників сирів з ринком Росії не такі погані

Про це повідомив президент Науково-дослідного центру незалежних споживчих експертиз «Тест» Валентин Безрукий під час круглого столу, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, взаємини українських виробників сирів з ринком Росії не такі погані, як це заявляв керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко.

«Ми тестували більше сотні сирів за останні кілька років і можна сказати, що останнім часом у нас було тільки 4 продукти, які містили рослинні жири. Перші два – це дійсно був фальсифікат, і ще два продукти, незважаючи на заяви продавців про те, що це сир, ми визначили як сирний продукт», – сказав він.

Тому, за словами Безрукого, політична складова, про яку заявляла Росія, можливо, і присутня, але значно меншою мірою, ніж складова конкурентної війни, яку ініціювали представники молочної продукції Росії.

«Хоча, напевно, політична складова присутня, тому що аналогія подій сирної війни проглядалася і раніше, але ми вважаємо, що це ініційоване саме виробниками Росії», – додав Безрукий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.