Новини політики. 19 лютого.Призначення Дмитра Фірташа на посаду голови Національної тристоронньої соціально-економічної ради є недоцільним, вважає лідер Компартії Петро Симоненко.

Петро Симоненко
Симоненко не задоволений Фірташом

Як, повідомляє прес-служба КПУ, свою позицію Симоненко обґрунтовує тим, що з точки зору економіки бізнесмен не може обіймати таку посаду.

“У нас є народна мудрість: пусти козла в капусту. Це те ж саме, тому що якщо ми говоримо про економічні реформи, то це призначення не вписується ні в які рамки”, – сказав Симоненко.

На думку лідера КПУ, на цю посаду треба було призначити простого робітника, який би захищав права таких як він.

Симоненко впевнений, що Фірташ свою діяльність направить тільки на те, щоб “посилити експлуатацію робітників для отримання прибутку”.

Також лідер КПУ розповів, з чим збирається йти на парламентські вибори. За його словами, регіональні комітети Компартії будуть проводити щотижневі протестні акції, присвячені вирішенню актуальних проблем.

“В областях щотижня будуть проводитися протестні заходи. Ця тактика вже дала свій результат в Російській Федерації, де наші товариші отримали на виборах 20% голосів виборців. Щотижневі протестні заходи будуть стосуватися різних проблем, з якими стикаються мешканці регіонів”, – розповів Симоненко.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.