Новини світу. 16 лютого. Найбільші в світі груди, розміром 38 ККК, врятували бразильську модель Шейлу Херші (Shayla Hershey) під час аварії автомобіля. Подушки безпеки не спрацювали.

Груди врятували Шейлу Херші під час ДТП

32-річна Шейла проживає в Х’юстоні і є власницею найбільших у світі грудних імплантатів. Вона поверталася після матчу Superbowl і потрапила в ДТП: автомобіль Шейли врізався у дерево. За словами самої жінки, вона себе погано почувала і, намагаючись об’їхати собаку, яка вибігла на дорогу, втратила контроль над машиною. Бразильська топ-модель запевняє, що бюст врятував її, оскільки подушки безпеки в автомобілі у момент зіткнення не спрацювали.

“Зараз вони трохи болять. Так, вони врятували мені життя”, – сказала Шейла Херші.

Поліція, яка прибула на місце ДТП зауважила, що з водієм щось не те. Шейла добре пройшла тести на вживання алкоголю, але правоохоронці забрали її до відділку для взяття аналізів крові.

Зараз топ-модель звинувачують в водінні авто під впливом недозволеної речовини (DWI). Їй загрожує ув’язнення до 180 діб.

Повідомляється, що такий ефект запаморочення у Шейли могли викликати ліки. які вона вживає вже багато років.

Бюст Шейли Херші занесений в Книгу рекордів Гіннеса як найбільший на планеті: до 2010 року його розмір був 38 МММ. Для збільшення грудей жінці довелося перенести більше 10 пластичних операцій.

У 2010 році жінка позбулася колишніх силіконових імплантатів розміром 38 МММ, які медикам довелося терміново видалити через що почалася інфекції.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.