Новини України. 3 лютого. Шведська компанія Svenska Capital Oil інвестує 230 млн доларів в галузь газовидобування в Україні у 2012 році.

Svenska Capital Oil інвестує у видобування газу в Україні

Про це повідомляє партнер інвестора – українська компанія “Укргазвидобування”.

Кошти спрямують на придбання та будівництво сучасних дотискних компресорних станцій.

“Для нас співпраця з Svenska Capital Oil – це залучення передових технологій та інвестиції, що дозволить у найближчі три роки додатково добути більше 1 млрд куб м газу”, – заявив директор “Укргазвидобування” Юрій Борисов.

Компанії планують проведення заходів для збільшення видобутку газу на чинних родовищах у Полтавській та Львівській областях. Йдеться про ремонт та відновлення роботи недіючих та малодебітних свердловин, комплексної розробки окремих родовищ і впровадженні нових технологій: закачування азоту в пласти, гідророзрив і видобуток в’язкої нафти.

“Укргазвидобування” за підсумками 2011 року видобула 14,9 млрд куб м газу, майже 75% від загального показника по країні.

Svenska Capital Oil – публічна компанія зі штаб квартирою в Гетеборзі. В Україну Svenska Capital Oil представлена ​​дочірньою компанією Misen AB, яка реалізує спільні проекти з ДК Укргазвидобування.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.