Новини економіки. 19 лютого. Коштів, виділених державою на розвиток ЖКГ, не вистачить навіть на те, щоб покрити борги комунальних підприємств, а на оновлення всієї системи необхідно близько 100 років.

ЖКГ-ремонт
На ремонт ЖКГ немає коштів

Таку думку висловив виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик.

«Витрати держбюджету 2012 року на галузь житлово-комунального господарства зменшаться на 4 млрд грн. З нинішніми темпами фінансування галузі органам самоврядування на оновлення основних фондів (ремонт будівель, комунікацій, оновлення громадського транспорту і т.д. – ред.) Знадобиться 100 років», – говорить Пітцик.

За його словами, через нинішнє зростання витрат держбюджету органи самоврядування очікували збільшення фінансування галузі ЖКГ:

1,8 млрд. грн. на будівництво житла для черговиків; 1 млрд. грн. на встановлення лічильників тепла і води, щоб знати, за що платимо; 458 млн. грн. на заміну енерговитратних газових котлів; 525 млн. грн. на капітальний ремонт будинків; 1,5 млрд. грн. на ремонт і модернізацію очисних споруд; 1,9 млрд. грн. на ремонт і заміну ліфтів; 125 млн. грн. на капітальний ремонт гуртожитків; 320 млн. грн. на покупку нового електротранспорту; 700 млн. грн. на компенсацію втрат за подачу води в маловодні регіони; 100 млн. грн. для будівництва соціального житла і т.п.

Однак виявилося, що в бюджеті на цей рік на зазначені статті не передбачено ні копійки.

Джерело НБН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.