Новини здоров’я. 8 лютого. Здоровий колір шкіри у чоловіків приваблює жінок більше, ніж мужні риси обличчя і ідеальна фігура, стверджують експерти в області еволюції.

Колір обличчя залежить від кількості пігментів, які ми отримуємо з овочів і фруктів

В ході дослідження експерти просили жінок оцінити привабливість чоловіків на фотографіях і прийшли до висновку, що золотистий колір обличчя – це риса, яка приваблює представниць протилежної статі більше, ніж фізична краса і мужність.

З точки зору еволюційної теорії, кожен з нас шукає собі партнера, з яким він міг би відтворити здорове, життєздатне потомство. Здоровий колір обличчя є своєрідним сигналом, що вказує жінкам на те, що чоловік здоровий і здатний до запліднення.

«Колір обличчя залежить від нашого здоров’я, і, особливо, від кількості пігментів, які ми отримуємо з овочів і фруктів. Ці речовини – каротіоніди – також корисні для імунної та статевої систем, позитивно впливають на загальний стан організму і збільшують репродуктивні здібності. Можливо, тому мужність особи не справляє на жінок такого ефекту, як здоровий колір шкіри», – розповіли дослідники, радячи усім, хто хоче підвищити потенцію і привернути увагу представника або представниці протилежної статі, їсти побільше овочів і фруктів.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.