Новини здоров’я. 23 лютого. Щоб успішно пройти інтерв’ю на таку бажану для вас роботу, беріть приклад з… жінок!

Успіх жінок у проходженні співбесід полягає в їх умінні справлятися зі стресом

Хоча жінки більше переживають перед співбесідою, опинившись один на один з роботодавцем, вони домагаються більшого успіху, ніж чоловіки.

Вчені з університету Онтаріо, Канада, вважають, що успіх жінок у проходженні співбесід на роботу полягає в їх умінні справлятися зі стресом.

Що робить чоловік перед інтерв’ю? Як показало опитування, зазвичай, вони уникають соціальних контактів, замкнувшись в собі або втупившись у телевізор. Жінки, навпаки, підвищують упевненість в собі, застосовуючи більш емоційні способи боротьби з хвилюванням, наприклад, дзвонять подругам. У претендентів, які перед інтерв’ю говорили по телефону, рівень гормону стресу кротізолу помітно знижувався.

Жінки частіше, ніж чоловіки, готуються до співбесіди, промовляючи можливі діалоги вголос, в результаті чого у них зменшується страх перед спілкуванням з роботодавцем. Коли ми вимовляємо що небудь вголос, ми стаємо більш впевненими в своїх вербальних здібностях, а інформація краще закріплюється в нашій пам’яті.

Перш, ніж йти на інтерв’ю, жінки приділяють більше уваги підготовці і прочитанню літератури про те, як стати успішним кандидатом. Згідно з опитуванням, жінки ретельніше вивчають техніку проходження співбесіди і йдуть до роботодавця готові до будь-яких несподіванок.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.