Новини здоров’я. 13 лютого. Хочете зберегти свою пам’ять і інтелект аж до глибокої старості?

Сексуальне задоволення прямо пов'язане з роботою головного мозку

Експерти запропонують вам не тільки вирішувати головоломки, але і частіше кохатися.

Як виявили вчені з Німеччини, пенсіонери, які не припиняли займатися сексом в 70 років і старше, рідше страждали від проблем з пам’яттю та інших когнітивних розладів, пов’язаних зі старістю.

В ході опитування дослідники опитали 170 осіб у віці 63-75 років про їхній спосіб життя, включаючи інтимну сферу. Потім учасники пройшли нейрофізіологічні тести на пам’ять, увагу і функцію регуляції. В результаті виявилося, що сексуальне задоволення прямо пов’язане з роботою головного мозку.

«Чим більше ви активні в літньому віці, і, особливо, в ліжку, тим у вас більше шансів зберегти свій розум молодим», – відзначили дослідники.

В цілому опитування показало, що серед людей у ​​віці 63 років своїм сексуальним життям задоволені 57%. Після 70 років у пенсіонерів відкривається друге дихання, і якісним сексом насолоджуються близько 70% з них.

Цікаво, що 20-річні хлопці та дівчата впевнені, що після 50 років сексу немає. Люди у віці 40 років вважають, що сексуальне життя закінчується в 70. Що стосується 50-річних людей, вони збираються вести активне статеве життя до 80.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.