Новини здоров’я. 1 лютого. Якщо у вас немає часу або коштів відвідувати дорогі спортзали, щоб підтримувати себе в хорошій фізичній формі, подумайте про те, що секс – одна з кращих вправ, причому, не тільки приємних, але і корисних для здоров’я.

Секс сприяє довголіттю

Згідно з опитуваннями, близько двох третин жінок, які ходять в спортзали, насправді воліли б займатися сексом чи навіть прибиранням будинку, якби їм пообіцяли, що таким чином вони спалять більше калорій.

Під час сексу ми спалюємо близько 150-250 калорій, а найактивніші з нас – близько 350 калорій за один «сеанс». Більше того, секс позначається позитивно не тільки на фігурі, але й на здоров’ї.

Одна з основних корисних властивостей фізичної любові – позбавлення від стресу. Крім цього, під час сексу у нас покращується кровообіг, тому органи і головний мозок отримують більше кисню і поживних речовин.

Секс – знеболюючий засіб. Коли ми любимо один одного, в мозку виробляється речовина окситоцин, який допомагає заглушити біль.

Секс зміцнює імунітет: дослідники виявили у людей, що займаються сексом 1-2 рази в тиждень, більш високий рівень антитіл, які називаються імуноглобуліном А, які допомагають захищати від застуд і грипу. Заняття любов’ю два і більше разів на тиждень позитивно позначаються на здоров’ї серцево-судинної системи, знижуючи ризик смертельного інфаркту на половину.

Часті еякуляції у чоловіків 20-30 років зменшують ризик розвитку раку простати в старості. Також, заняття сексом і оргазми зміцнюють м’язи тазового дна у жінок, що є профілактикою нетримання сечі.

І, нарешті, секс сприяє довголіттю. Під час сексу в організмі виробляється гормон надниркових ДЕА, який, потрапляючи в кров, налагоджує роботу імунної системи, покращує когнітивні функції, сприяє зростанню кісток, підтримує і загоює ушкодження в тканинах і робить шкіру здоровою і пружною.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.