Новини України. 9 лютого. Дмитра Саламатіна важко назвати фахівцем у сфері національної безпеки чи оборони. Він експерт у бійках.

Дмитро Саламатін
Саламатін ніякий фахівець в оборонній сфері

Про це в ефірі телеканалу ТВі сказав заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.

Він нагадав, що Дмитро Саламатін увійшов в історію, як людина, яка задля виконання доручень Президента чи партії могла переступити через все: брутально побити народного депутата Володимира Карпука чи, як пише преса, “фізично пояснити” за допомогою стільця свою точку зору директору Держпідприємства.

“І після цих історій він не вважав за необхідне навіть вибачитися, не то що визнати свою неправоту”, – додав Томенко.

“Тому важко сказати, який з нього фахівець в галузі національної безпеки і оборони, швидше він фахівець у локальних військових діях. Я маю на увазі бійки”, – наголосив Микола Томенко.

Другим дуже двозначним фактом на переконання Віце-спікера є те, що, згідно з його біографії, до 1999 року Дмитро Саламатін був громадянином Росії, що теж викликає багато запитань з точки зору специфіки діяльності міністерства, яке він буде очолювати.

“Тому переконаний, що дане призначення – це спроба Президента поставити на посади так званих силових структур не лише виключно “своїх” людей, а тих людей, які в разі критичної ситуації будуть до кінця його захищати”, – підсумував Микола Томенко.

Нагадаємо, вчора Віктор Янукович призначив Дмитра Саламатіна, відомого своїми бійками у Верховній Раді, міністром оборони України.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.