Новини авто. 14 лютого. Тизер-кампанія, якою Infiniti передує прем’єру свого нового електричного концепту, припинено у корені: в Мережу потрапили зображення дизайну екологічно чистого спорткара, підготовлені виробником для патентного відомства.

Infiniti Emerg-E

Втім, деякі деталі, як і раніше залишилися за кадром.

Про те, що марка Infiniti має намір представити в Женеві спорткар з електричною силовою установкою під назвою Emerg-E, стало відомо в січні цього року. За цей час виробник встиг розповсюдити декілька зображень-тизерів, на яких були зображені окремі деталі кузова прототипу. Сьогодні ж в Мережі були поширені малюнки, на яких чітко проглядається дизайн концепту.

Тим не менш, деяких деталей на комп’ютерних рендерах немає – зокрема, не видно колісні диски. З іншого боку, приховані поки від очей деталі цілком підходять під визначення “малозначущих”.

Раніше в Infiniti повідомляли, що спорткар з електричною силовою установкою отримає компоновку, схожу зі середньомоторною: окремі деталі двигуна, такі, як малолітражний двигун внутрішнього згоряння, що забезпечує збільшення пробігу на одній зарядці, будуть розташовані в межах колісної бази.

Виробник характеризує свою концептуальну розробку як принципово новий спорткар преміум-сегмента, з прекрасною керованістю і мінімальною витратою палива.

Прем’єра новинки відбудеться в рамках Женевського автосалону.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.