Новини світу. 19 лютого. Ряд священиків, стурбованих непростою передвиборною ситуацією в країні, вирішили скласти спеціальний молебень про напоумлення “властьпридержащими” і про благополучне улаштуванні життя в Росії.

за Росію вигадали окрему молитву

“Вибори самі по собі не дають для населення ніякого серйозного результату не тільки в Америці, але в Росії. Значущі зміни відбуваються в залежності від духовного стану народу: Якщо ж ми зовсім не стараюємось в проханнях наших про потрібну владу, а лише лихословимо, посміюючись над немічними діями політиків, то чому ми повинні очікувати від Господа благоустрою суспільства і держави?”, – зазначають священнослужителі у своєму зверненні, яке опублікував сьогодні популярний християнський громадський сайт “Православ’я і світ”.

Хоча на кожній літургії є прохання “про Богоохоронну країну Російську” і “про владу”, але в нинішній неспокійній ситуації, на думку священиків, була б корисна загальна молитва за чином повного молебню з читанням Священного Писання. Вони нагадали, як в 1917 році патріархом Тихоном була складена особлива молитва про спасіння Вітчизни.

В тексті пропонованого сьогодні молебню, зокрема, є таке прохання, як привести “до правлінню мужів мудрих і благорозумних, а ще можливо і святих, не свого шукаючих, але до діяння богоугодному і народові нашому рятівного”.

Тільки в молитовному зверненні до справжнього джерела влади – Богу, впевнені священнослужителі, “народ наш подолає обмеженість” виборів “і отримає надію в сучасних умовах знайти гідну владу від Бога”.

Цю ініціативу пропонується розглянути на загальноцерковному рівні. Молебень, присвячений “твердженням загального благого владного порядку у Вітчизні”, пропонується використовувати не тільки з нагоди виборів до вищих органів влади, але і “в кожному окремому випадку, хоча б при зміні начальника управи”.

Джерело  newsru.com 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.