Новини України. 21 лютого. В Україні для проведення референдуму про статус російської мови, аналогічного плебісциту в Латвії, ще не настав час.

Якщо в україні вибирати мову, їх одразу стане дві - Чечетов

Про це заявив заступник голови фракції Партії регіонів депутат Михайло Чечетов.

«Леонід Данилович, розумний і мудрий чоловік, написав таку ж розумну і мудру книгу: «Україна – не Росія!». А я можу додати, що Україна – не Росія, і нам далеко від Латвії. Ми далеко не Латвія. Якщо в Україні провести референдум, то буде дві мови одразу! Всі прекрасно розуміють, що дві мови відкривають двері: наші артисти, якщо захочуть підняти свій статус, виступати на просторі СНД, то треба виступати російською. Ця, хочемо ми чи ні, мова відкриває перспективи, щоб не жити на хуторі», – сказав Чечетов.

«Але чому ми досі не провели референдум? Потрібно розуміти, якщо його проводити сьогодні, то він – консолідує, чи ні, наше суспільство? Ні! Якби у нас не було екстремістів в політиці, то ми б зняли з себе цей хуторянський кожух, шкаралупу. Але у нас є екстремісти в політиці, які будуть використовувати це питання для розколу суспільства. А ми все робимо, щоб консолідувати суспільство. І це ми бачимо в гуманітарній нашій політиці. Так що треба відновити єдність, підняти економіку, а потім зайнятися цим питанням», – пообіцяв представник Партії регіонів.

Джерело Новый регион 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.