Новини науки. 2 лютого. Експедиція російських космонавтів з висадкою на Місяці може бути реалізована до 2020 року, заявив у четвер глава Роскосмосу Володимир Поповкін.

Місяць
Росіяни серйозно націлені на Місяць

“Сьогодні наука дозріла для того, щоб використовувати Місяць. Я думаю, що до 2020 року людина буде на Місяці“, – сказав Поповкін.

Глава Роскосмосу нагадав про те, що був оголошений відкритий конкурс в космонавти, і будь-який громадянин РФ, що має технічну або медичну освіту, може взяти в ньому участь.

“Спочатку буде заочний відбір. Але я можу сказати, що цей загін, швидше за все, буде готуватися на Місяць“, – сказав Поповкін.

“Людина повинна бути на Марсі і на Місяці, тільки не так, як в 1969 році, просто залишити слід. Є дуже багато цікавого, що можна робити за допомогою Місяця: це і астрономічні лабораторії, і стеження за Сонцем”, – сказав він.

Раніше Поповкін повідомляв, що Росія обговорює з європейськими та американськими партнерами плани зі створення місячних баз і освоєння ресурсів супутника Землі. Він говорив, що Росія планує до 2020 року запустити до Місяця два автоматичних апарата – “Луна-Глоб” і “Луна-Ресурс”. Крім того, розробляється перспективна пілотована транспортна система, яка буде здатна долетіти до Місяця.

За його словами, в планах також експедиція людини на Місяць. З НАСА і Європейським космічним агентством обговорюється два варіанти – або зробити базу на Місяці, або зробити станцію навколо Місяця.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.