Новини політики. 28 лютого. Народний депутат України Тарас Чорновіл (позафракційний) вважає, що в разі перемоги Володимира Путіна на президентських виборах у Російській Федерації, українській владі буде набагато важче регулювати питання з Росією.

Путін кілька разів отримав політичного ляпаса від Януковича - Чорновіл

Він зазначив, що під час президентських виборів в Україні Путін “висловлював явні побажання і підтримку Юлії Тимошенко», а не Віктора Януковича.

За його словами, Путін «кілька разів отримав політичного ляпаса від Януковича, зокрема, під час одного з приїздів до Києва, де йому багато чого обіцяли, а поїхав він практично ні з чим, що йому ледь не коштувало втрати серйозних балів у їх з Медведєвим конкурсі за те, «хто більше матері історії цінний».

«Я думаю, що він (Путін. – Ред.) цього не забув», – зазначає Чорновіл.

При цьому підкреслив, що в разі обрання Путіна президентом РФ «українській владі буде набагато важче вирулювати в ситуації, коли вона не навчилася з росіянами розмовляти паритетною мовою». Чорновіл зазначив, що «Путін – це не Медведєв, і він буде нас дотискати», зокрема, в інтеграційних питаннях.

У той же час Чорновіл додав, що «знаючи його характер (йдеться про Януковича – Ред.), якщо він ще досі залишається чоловіком, якщо це так, то, за деякими принципами його характеру, він мав би зірватися» .

«Я не здивуюся, якщо в якийсь момент він справді почне досить жорстку протиросійського політику, коли його дотискатимуть особливо болісно, ​​ну, скажімо, обмежать жорстко транзит через Україну», – зазначив Чорновіл.

Нагадаємо, що вибори президента Росії пройдуть 4 березня.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.