Новини світу. 25 лютого. 22-річний Нік Гордон, взятий під опіку поп-зірки і вихований нею як рідний, хоче взяти участь в розподілі майна загиблої співачки.

Нік Гордон, Вітні Х'юстон та Боббі Крістіна

Після смерті Х’юстон з’явилися чутки про її “сина” Ніка Гордона, який за словами джерел в родині співачки, нарівні з дочкою зірки Боббі Крістіною претендуватиме на частину з 30 мільйонів доларів, залишених “матір’ю”.

Важкого підлітка Х’юстон взяла на виховання в Атланті, вирішивши допомогти йому позбавитися від його хуліганського минулого. І не дивлячись на те, що, за словами джерел в сім’ї зірки, офіційно вона не всиновлювала Гордона, Х’юстон відчувала до нього справжні материнські почуття, а він називав її “мамою”. Боббі Крістіна також зверталася до нього не інакше як “брат”.

“Якщо з’ясується, що Гордона не згадано в заповіті, то цьому буде одне пояснення: папір був складений до того, як Х’юстон взяла його на виховання, – ділиться родич Вітні. – У цьому випадку, Крістіна подбає про брата, я впевнений, адже це було б волею її матері”.

Як і у всієї сім’ї Х’юстон, біографію Гордона затьмарюють проблеми з поліцією. У 2011 році він був затриманий за незаконне володіння зброєю. Тоді він намагався розборонити Боббі Крістіну та її хлопця, коли ті сварилися. Боббі Крістіна в цю ж ніч була заарештована за вживання алкоголю в неповнолітньому віці.

Вітні Х’юстон померла в 11 лютого в готелі “Беверлі Хілтон”. За попередніми даними, вона померла від смертельної суміші сильнодіючого препарату “Ксанакс” з алкоголем. Співачці було 48 років.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.