Новини світу. 11 лютого. Корупція в сьогоднішній Росії – це природний етап розвитку суспільства, наступаючий за періодом «злодійського свавілля».

Станіслав Говорухін вважає корупцію цивілізованою

Сьогодні вона стала «нормальною», «цивілізованої». І заслуга в цьому – нинішнього прем’єр-міністра Володимира Путіна.

Таку думку висловив керівник передвиборного штабу кандидата в президенти Володимира Путіна Станіслав Говорухін, повідомляє Цензор.НЕТ.

«Корупція існувала ще в царській Росії. При Сталіні, до речі, корупції не було, вона розквітла пишним цвітом лише в останні роки радянської влади – згадайте гучні судові процеси напередодні перебудови. Потім настали лихі 90-і роки. У 90-і роки корупції теж не було – замість неї було злодійське свавілля, відкритий грабунок. Крали мільярдами, заводами, галузями… Сьогодні ми знову повернулися до «нормальної», «цивілізованої», – заявив Говорухін.

Глава путінського штабу нагадав, що корупція – не тільки російська проблема, вона є в Італії, в США і в Китаї – «там за це, правда, розстрілюють».

«Нам вона властива більшою мірою, ніж цим країнам, але ми ж, повторюся, виповзаємо з страшного злодійського свавілля. В одну хвилину від цього пороку позбутися не можна», – вважає режисер.

Однак претензії до правоохоронних органів та законодавчої влади у Говорухіна все ж є. На його думку, у засудженого за корупційною статею слід конфісковувати майно.

«Багато законів були прийняті ще до Путіна. Так що йому, Державній Думі належить багато законів переписати заново», – сказав Говорухін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.