Новини політики. 14 лютого. Двадцята річниця відносин України та Німеччини вилилася в коротке привітання на адресу президента Крістіана Вульфа і канцлера Ангели Меркель, вивішене на сайті Януковича.

Німеччина не хоче "дружити" з Україною

Ні про які офіційні візити німецького керівництва поки і мови бути не може.

Експерт німецького фонду Бертельсманна Корнеліус Охманн в коментарі висловився наступним чином: «За два роки президентства Янукович зайшов у зовнішньополітичний кут. Він недооцінив реакцію Заходу на те, що при сумнівних звинуваченнях кинута за грати його найбільша політична суперниця – Юлія Тимошенко. Янукович серйозно прорахувався», – зазначає німецький політолог.

Корнеліус Охманн зазначає, що західні партнери втратили довіру до українського президента, який дискредитував себе переслідуванням політичних опонентів.

«Зараз Янукович і його оточення стурбоване насамперед збереженням влади, максимізацією прибутку. Навряд чи у наступні роки будуть якісь прориви у відносинах з ЄС», – прогнозує Охманн.

У січні в Київ повинен був приїхати президент Німеччини Крістіан Вульф. Це повинен був бути помпезний державний візит з нагоди 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною і Німеччиною. Принаймні, так собі це уявляли в адміністрації Віктора Януковича, коли в травні минулого року запрошували німецького президента. Однак згодом розвиток подій у Києві змусив забути про зустріч на вищому рівні з європейськими лідерами: провідні опозиційні політики Юлія Тимошенко та Юрій Луценко – за гратами, все частіше звучать заяви про наступ на свободу ЗМІ та утиски опозиції.

Джерело Цензор.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.