Новини України. 9 лютого. 81,1% ув’язнених в Україні стверджують, що до них застосовувалися тортури на рівні дізнання слідства.

Вони хіба що навчилися бити так, щоб не залишати слідів - Яблонська

Про це повідомила правозахисник Тетяна Яблонська під час круглого столу в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

За її словами, протягом 20 років незалежності ситуація з тортурами в Україні тільки погіршується. Яблонська зауважила, що згідно з проведеним опитуванням ув’язнених, які перебували в системі виконання покарань (Пенітенціарної служби), 81,1% з цих людей стверджують, що по відношенню до них застосовувалися тортури в цій установі.

«Вони стверджували що по відношенню до них застосовувалися тортури на стадії дізнання слідства. Ситуація не змінилася і на сьогоднішній день. Вони хіба що навчилися бити так, щоб не залишати слідів», – підкреслила правозахисник.

Яблонська також повідомила, що Пенітенціарна служба – не єдина установа, де в нашій країні застосовуються тортури. За її словами, це явище відбувається також у психіатричних закладах закритого типу, закладах для хворих дітей, інтернатах. «Там також відбуваються тортури, але ми про це не говоримо», – підкреслила правозахисник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.