Новини здоров’я. 12 лютого. Якщо ви хочете зробити татуювання, звертайтеся за допомогою тільки в професійний салон.

Татуювання необхідно робити лише в професійних салонах

Ця процедура може бути причиною зараження гепатитом С, попереджають експерти.

Як показав аналіз, проведений американськими вченими, татуювання, зроблені друзями або знайомими в непрофесійних умовах, ставлять під загрозу ваше здоров’я. За статистикою, всі скарги на зараження гепатитом С після набивання татуювання пов’язані з процедурою, виконаною в непристосованих для цього умовах. Також, не існує жодного свідчення зараження гепатитом в професійному салоні.

У ході дослідження вчені розглянули кілька десятків робіт на тему зараження гепатитом. В цілому, у людей, що звертаються до непрофесіоналів за татуюванням, ризик підхопити гепатит С підвищений в 2-4 рази, ніж у звичайної людини. Особливо тривожать експертів татуювання, зроблені у в’язницях, де татуювання дуже поширене, а в ув’язнених є інші фактори ризику інфікування.

Вірусні гепатити – небезпечні хвороби, що важко піддаються лікуванню. Щоб убезпечити себе від гепатиту, необхідно робити татуювання лише в професійних салонах, які мають ліцензію на надання такого роду послуг.

«У нас немає ніяких свідоцтв того, що професійні татуювання або пірсинг стають причиною зараження вірусом гепатиту», – підкреслюють дослідники.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.