Новини України. 17 лютого. Близько 500 ув’язнених Бердянської виправної колонії № 77 в п’ятницю оголосили голодування на знак протесту проти незаконних дій адміністрації установи.

У п'ятницю на сніданку частина засуджених не взяла їжу

Про це повідомила правозахисниця міжнародної організації “Асоціація св. Аліпії щодо захисту прав засуджених” Олена Повідайчик.

“За моїми даними, сьогодні ув’язнені колонії не снідали і не обідали. Вони оголосили голодування, протестуючи проти нелюдського поводження співробітників виправного закладу до ув’язнених.

Як повідомили мені в’язні, коли ув’язнених привозять з етапу, співробітники колонії їх жорстоко б’ють, погрожують насильством, поливають сечею , всіляко принижують і кажуть: “Будеш працювати на нас”. Це робиться, щоб ув’язнені боялися адміністрацію. У мене є списки побитих людей”, – розповіла Повідайчик.

Як повідомили в Управлінні державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області (ГПтСУ), “офіційно ніхто з ув’язнених із заявою про оголошення голодування в управління не звертався”.

“У п’ятницю при проведенні сніданку, дійсно, частина засуджених не стала брати їжу. Для з’ясування створена комісія у складі співробітників управління на чолі із заступником начальника обласного управління, яка роз’яснить ситуацію”, – повідомила помічник начальника регіонального управління ГПтСУ Ольга Кузнєцова.

Крім того, вона заявила, що фактів побиття ув’язнених не зареєстровано.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.