Новини світу. 10 лютого. Два інформованих джерела стверджують: прем’єр-міністр Путін, можливо, розпустить “Єдину Росію” і сформує для себе нову базу влади, повідомляє агентство Bloomberg в статті, опублікованій на сайті Business Week.

Противники Путіна говорять, що він може перемогти в першому турі лише завдяки підтасовкам

“Ймовірно, у партії зміниться назва, з’являться новий логотип і нове керівництво”, – пишуть журналісти Ілля Архипов і Генрі Мейер зі слів джерел. “Ці люди беруть участь в обговоренні плану в уряді, і вони попросили не називати їх імен, тому що інформація не оголошується публічно”, – говориться в статті.

Офіційний представник “Єдиної Росії” Наталя Віртуозова сказала, що їй нічого не відомо про плани ребрендингу партії. Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков сказав в телефонному інтерв’ю, що ніколи не чув про план перетворення “ЕР”.

Зі свого боку, Михайло Дмитрієв, глава московського Центру стратегічних розробок, не виключає, що Путін погодиться на дострокові парламентські вибори. Про можливість таких виборів у разі, “якщо виявиться, що популярність позапарламентських партій вельми висока”, говорить і єдинорос Сергій Марков.

“Противники Путіна говорять, що він може перемогти в першому турі лише завдяки підтасовкам, що спровокує ще більш потужну хвилю протестів і позбавить його легітимності”, – говориться в статті.

Зі свого боку, Дмитрієв вважає, що Путіну, можливо, доведеться спланувати “стратегію відходу” до закінчення президентського терміну. Дмитрієв вважає, що Путін, мабуть, не стане блокувати реформи: хоча нова обстановка його лякає, прем’єр усвідомлює, що майбутнє залежить від учасників протестного руху.

За матеріалами Іnopressa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.