Новини світу. 7 лютого. В Японському морі під час шторму з палуби вантажного теплохода змило більше 50 автомобілів.

18 членів екіпажу вижили дивом

Велику партію машин везли з Японії до Владивостока.

Неабияк пошарпане судно зараз пришвартоване біля 51-го причалу порту Владивосток. Шторм пошкодив обидва борти теплохода “Астонгейт” – зірвані леєрні огорожі.

Судно, що перевозило з Японії до Росії автомобілі, виявилося в самому серці стихії. Восьмиметрові хвилі накривали корабель і буквально змивали за борт все що знаходилося на палубі

“Шістдесят чотири автомобілі були закріплені на кришках трюмів, що цілком допустимо правилами перевезення. Решта – в трюмах. З 64 автомобілів на верхній палубі змило 52. Залишилося 12. Вони в пошкодженому стані. На момент нашого приходу знаходилося 47 автомашин”, – пояснює капітан морського порту Владивосток ФГУ “Адміністрація морських портів Приморського краю”, доктор транспорту Олександр Кувшинов.

За словами керівництва морського порту Владивосток, 18 членів екіпажу вижили дивом. Пощастило, що людей не виявилося на палубі. Всі машини були куплені на аукціоні і призначалися для продажу не тільки на Далекому Сході, а й по всій Росії.

Хто тепер відшкодовуватиме збитки, вирішить суд. За законом дев’ятибальний шторм є форс-мажором, і перевізник відповідальності не несе, але власник машин втрачати витрачені гроші теж не хоче.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.