Новини здоров’я. 14 лютого. Згідно з даними нового дослідження, переїдання збільшує ризик втрати пам’яті у літніх людей у віці старше 70 років удвічі.

Переїдають через бажання усім догодити

“Є чітка закономірність: чим більше калорій з’їдає людина, тим вище ризик втрати пам’яті, – говорить автор дослідження, член Американської академії неврології Йонас Е. Геда.

У дослідженні взяли участь 1233 людини у віці від 70 до 89 років, у яких відсутнє недоумство. Учасників дослідження розділили в залежності від кількості споживаних калорій на три групи. Одна група з’їдала 600 – 1526 кілокалорій на день, інша – 1526 – 2143 кілокалорії, а третя – 2143 – 6000 кілокалорій.

Результати говорять про те, що ризик втрати пам’яті у третій групі був удвічі вище, ніж у першій. Це співвідношення не змінилося навіть при обліку інших факторів ризику втрати пам’яті (перенесений інсульт, цукровий діабет, рівень освіти тощо).

“Для того щоб запобігти втраті пам’яті в літньому віці, слід зменшити кількість споживаних калорій і харчуватися здоровою їжею”, – вважає Геда.

За матеріалами zdorovieinfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.