Новини політики. 2 лютого. Арсеній Яценюк знову планує здивувати країну перед виборами.

У «Фронті змін» інформацію про співпрацю з Івковичем побічно підтвердили

Чим – ще невідомо. Але саме для створення нового іміджу собі і своїй партії лідер «Фронту змін», за інформацією «Сегодня», запросив нового політтехнолога – сербського американця Марко Івковича.

Будь-які зміни на ринку політтехнологів – це подія. Коли мова йде про великі партії – подія подвійна. За весь 2011-й на цьому ринку не було жодної серйозної зміни.

У «Фронті змін» інформацію про співпрацю з Івковичем побічно підтвердили. «Фронт змін» співпрацює в рамках проекту «Консорціум із зміцнення виборчого і політичного процесу» з NDI, IRI, IFES. А також з іншими міжнародними інститутами, зокрема, Фондом Фрідріха Науманна за Свободу і фондом Конрада Аденауера. NDI, IRI, IFES, які мають непартійний статус, працюють з багатьма партіями в Україні.

Зокрема, співробітники інституту організовували кілька семінарів для депутатів місцевих рад від «Фронту змін» з метою підвищення їх навичок роботи в органах місцевого самоврядування. Сьогодні готується 2-й форум молодих лідерів «Фронту змін». В якості одного з доповідачів можлива участь постійного співробітника NDI, спеціаліста з розвитку громадянського суспільства Марко Івковича», – заявили в прес-службі партії.

Також один з українських політтехнологів сказав виданню прямо: «Івкович вже працює і допущений до всієї закритої інформації «Фронту змін». Через кілька місяців побачимо результат».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.