Новини політики. 2 лютого. Партія регіонів оголосила про свій намір звернутися в Генеральну прокуратуру України і Службу безпеки України з проханням ретельно розслідувати кібератаки на сайті ПР.

Партія Регіонів
Регіонали обурені

Про це йдеться в заяві прес-служби ПР, опублікованій на офіційному сайті Партії регіонів.

У партії пояснили, що з полудня 1 лютого сайт піддався кібератаці, і доступ до інформації, розміщеної на ньому, був обмежений.

У ПР пов’язують подібну атаку зі спробою помститися за закриття одного з провідних файлообмінників країни.

«Очевидно, мета у цих деструктивних сил одна: методом інформаційного тероризму створити в інтернет-співтоваристві хаос, затвердити в найдемократичнішому середовищі принцип права сили, тим самим вселити всім користувачам інтернету нестабільність і невпевненість у надійності соціальних комунікацій.

Причина подібних протиправних дій очевидна: небажання окремих груп користувачів дотримуватися законних прав авторів, і, в першу чергу, – українських авторів – поетів, композиторів, співаків, журналістів. Ідеологія цих кібертерористів – свавілля, хижацтво і злодійство. Їхні методи – піратство, грабіж і беззаконня», – заявили в партії.

При цьому в ПР поскаржилися на те, що такі атаки на ресурс ущемили права громадян, які бажають отримати достовірну інформацію про партію та діяльність її членів.

«Їхні дії безпосередньо обмежують інформаційне право кожного користувача на оперативне отримання достовірної та компетентної інформації від державних органів і політичних партій. А це є ніщо інше, як пряме порушення конституційних прав і свобод людини», – підкреслили в прес-службі.

«Прес-служба Партії регіонів заявляє, що в Україні, як в правовій державі, ніякі деструктивні спроби хакерів не зможуть обмежити право доступу громадян до інформації. Оскільки дані кібератаки підпадають під визначення правопорушення, ми звертаємося до Генпрокуратури і СБУ провести ретельне розслідування зазначених фактів і надати їм відповідну правову оцінку», – заявили в Партії регіонів.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.