Новини світу. 12 лютого. Папа Римський Бенедикт XVI закликав у неділю до негайного припинення насильства в Сирії і вирішення всіх спірних питань у цій країні шляхом діалогу.

Папа Римський: в молитві я поминаю жертв, серед яких є діти

“Я з великим занепокоєнням стежу за драматичними та частими епізодами насильства в Сирії. В останні дні вони породили численні жертви. В молитві я поминаю жертв, серед яких є діти”, – заявив понтифік під час традиційної недільної проповіді, з якою він звернувся до віруючих, що зібралися на площі святого Петра у Ватикані.

“Я знову звертаюся до всіх і, насамперед, до політичної влади Сирії з настійним закликом покласти край насильству і віддати перевагу шляху діалогу, примирення і сприяння миру”, – підкреслив він.

Глава Римсько-католицької церкви закликав також дати відповідь на законні очікування різних груп сирійського суспільства, вказавши, що на це сподівається і міжнародне співтовариство, стурбоване долею цієї країни і всього регіону.

У Сирії вже майже рік тривають антиурядові протести, що супроводжуються насильством. Щодня надходять повідомлення про загибель людей – як мирних громадян, так і співробітників силових структур. За різними даними, загальне число жертв уже перевалило за вісім тисяч чоловік.

Сирійська влада заявляє, що в зіткненнях з озброєною опозицією було вбито більше 2 тисяч військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів, проти яких діють добре озброєні бойовики.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.