Новини медицини. 23 лютого. Ожиріння шкодить не тільки здоров’ю людини, але і завдає значної шкоди її гаманцю.

жінка-економія-гаманець
Все більше коштів витрачають на боротьбу з ожирінням

Згідно з підрахунками експертів, майже 10% всіх медичних витрат йде на боротьбу із зайвою вагою.

За останні десять років в Америці було відмічено значне збільшення вартості лікування ожиріння, як і кількості повних людей. Так, американський журнал Health Affairs опублікував статистику, де ми можемо бачити, що в 2006 році сума, витрачена на лікування та профілактику ожиріння, становить 147 мільярдів доларів, що в два рази більше, ніж у 1998 році.

Зросло також лікування захворювань, пов’язаних із зайвою вагою, так збільшився відсоток витрат на лікування цукрового діабету і серцевих захворювань. За статистикою, за останні десять років число повних американців збільшилося на 37%, тепер кожного третього можна зарахувати до категорії людей з надмірною вагою. Зросла кількість людей з ожирінням, відповідно зросли витрати. Постійно йде пропаганда здорового способу життя і боротьби із зайвою вагою.

Але поки людина сама не зрозуміє і не захоче бути здоровою, ніхто не зможе їй допомогти, тим більше, сьогодні все грає проти нас – реклама, малорухливий спосіб життя, фаст-фуд.

Якщо людина не змінить свою свідомість, не почне менше їсти і більше рухатися, то ми так і будемо постійно боротися з ожирінням, витрачаючи на це величезні зусилля і гроші. Саме з цієї причини все частіше рекомендують пройти консультацію лікаря дієтолога, який проведе діагностику організму і допоможе підібрати ефективний раціон.

Професійний психолог допоможе позбутися від проблем, які ми “заїдаємо”, через які ми набираємо зайву вагу і, як наслідок, страждаємо від інших хвороб.

За матеріалами Медичний центр “НоуХауМед”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.