Новини науки. 2 лютого. Любов – складне, унікальне почуття, що викликає купу емоцій і переживань.

Чоловіки воліють першими висловлювати свої почуття

Освідчення в коханні має чимале значення як з романтичної, так і з практичної точки зору, особливо, якщо це зроблено вчасно.

У своєму недавньому дослідженні американські вчені розглядали любов з еволюційної точки зору, і прийшли до висновку, що навіть момент, коли партнери вирішують зізнатися один одному в коханні, залежить від того, що найвигідніше для виживання виду в процесі еволюції.

Першими свої почуття відкривають жінкам чоловіки, і це збуджує їх більше, ніж якщо б їм першою зізналася їх обраниця. Також, чоловіки віддають перевагу зізнаватися в коханні до того, як у пари зав’яжуться інтимні стосунки. Можливо, це обумовлено тим, що зізнання в коханні є свого роду приманкою, яку чоловіки підсвідомо використовують для того, щоб зацікавити потенційну партнерку. Що стосується жінок, для них зізнання у коханні має найбільше значення після сексу, оскільки в разі вагітності жінці необхідно бути впевненою в тому, що вона і її дитина не залишаться одні без підтримки.

«Час і причини зізнань у коханні обумовлені глибокими мотиваційними процесами, які можна краще зрозуміти, вивчаючи їх з еволюційної або економічної точки зору. Пояснення – це свого роду економічний ресурс, який люди використовують, щоб відстоювати свої романтичні інтереси», – вважають вчені.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.