Новини технологій. 8 лютого. У кожного нового продукту від Apple є ключова функція – та, що «продає» цей товар. Питання, що стане відмінною особливістю телевізора?

Apple TV
Apple TV

Siri? Без віртуального асистента не обійдеться, але після жовтневої презентації ним вже нікого не здивуєш. Для того, щоб з помпою увірватися на ТБ-ринок, Apple необхідно щось кардинально нове.

Як це часто буває, шпигунські дані по новинкам приходять не з Купертіно, а від партнерів компанії (певно, щупальця секретності Apple все ж не можуть дотягнутися всюди). У ролі партнерів цього разу – канадські провайдери послуг дротового і бездротового зв’язку, Rogers і Bell. Цитуючи найбільшу газету країни, Globe and Mail, Apple зайнята пошуками надійного союзника в цьому регіоні. Купертінівцям конче потрібен хтось «з можливостями в сферах бездротового зв’язку і широкосмугового доступу».

Але головне не це. Головне, що у партнерів вже є прототипи продукту! А де прототипи – там і балакучий персонал. Телевізори, що знаходяться в розпорядженні згаданих компаній, керуються вельми оригінальним чином. Siri – так, але не тільки.

Не залишаючи затишний диван, глядачі можуть керувати телевізором за допомогою голосу, а також – ручними жестами. Схожим чином активується екранна клавіатура, яка дозволяє переглядати веб-сторінки, брати участь у відео-чатах і використовувати соціально-медійні сайти, такі як Твіттер та Фейсбук. І все це – без фізичного інтерфейсу.

Контролер без контролера. Тут є щось спільне з ігровою системою Kinect від Microsoft! Та, правда, вимагала від користувача певної активності, тоді як в даному випадку будь-яка активність виключається.

Окрема тема – назва телевізора. iTV? Аналітики днями заявили, що такий варіант зовсім навіть не виключений.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.