Новини світу. 10 лютого. Сьогодні було оприлюднено досьє ФБР на  засновника Apple Світа Джобса.

Досьє ФБР на Стіва Джобса
Досьє ФБР на Стіва Джобса

Даний файл дає чітке уявлення про те, що агенти розвідки були надзвичайно зацікавлені в детальному опрацюванні характеру засновника Apple, його вживання наркотиків та кримінальної історії. Справа знаходилася на особистому контролі президента США, яким в той час був Дж. Буш-старший.

Бюро почало свої “розкопки” в далекому 1991 році, коли Стів працював в NeXt, та з метою з’ясування подробиць життя Стіва було опитано багато знайомих йому людей. Зокрема, один з них повідомив, що Джобс “перекручує істину і спотворює дійсність з метою досягнення своїх цілей“.

Досьє ФБР на Стіва ДжобсаПри цьому всі до єдиного дали Стіву позитивну характеристику. Навіть сказавши, що він “оманлива особистість”, приятель Стіва додав: “але він чесний і порядний“.

У кожного з 29 осіб, з якими бесідувало ФБР, запитували, чи є факти з біографії Джобса, якими його можна було б шантажувати в майбутньому.

Досьє ФБР на Стіва ДжобсаДо речі, з’ясувався і цікавий факт, що стосується замаху на життя Стіва Джобса. У 1985 році, коли один псих зажадав $1млн., Погрожуючи підірвати Стіва, грошей шантажисту він не віддав, а й вибухівки так і не було виявлено.

Повне досьє з матеріалами справи “по Джобсу” можна побачити на офіційному сайті ФБР і упевнитися в продуктивності роботи американської розвідки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.