Новини України. 14 лютого. Комітет опору диктатурі завершує роботу над формуванням єдиного списку кандидатів в мажоритарних округах.

Сергій Соболєв
Соболєв запевняє, що опозиція вже на "фінішній прямій" з єдиним списком

Про це повідомив перший заступник лідера парламентської фракції “БЮТ-Батьківщина”, прем’єр-міністр опозиційного уряду Сергій Соболєв сьогодні під час Інтернет-конференції в ЛігаБізнесІнформ.

“Ми розуміємо, наскільки відповідальними будуть вибори жовтня 2012 року. Саме тому Комітет опору диктатурі, в який входять всі опозиційні парламентські і, що найбільше, позапарламентські партії, фактично завершує роботу над трьома ключовими документами. Перше – це єдина передвиборча платформа і план негайних заходів. Друге – єдині дії опозиції по формуванню дільничних, окружних виборчих комісій, спостерігачів, і третє – це принципи підбору кандидатів на мажоритарні округи і створення єдиного списку по мажоритарних округах”.

“Практично всі ці документи готові. Залишилась добра воля і розуміння загрози, яка стоїть перед Україною з боку Партії регіонів, комуністів і їх союзників, що, на мій погляд, повинно підштовхнути всіх здравомислячих людей до об’єднання на цих виборах, щоб протистояти диктатурі Януковича”, – додав Соболєв.

Соболєв також нагадав, що партія Реформи і порядок, яку він очолює, і партія “Батьківщина” днями підписали угоду про єдині спільні списки, спільну діяльність на виборах і майбутній процес об’єднання, який буде продовжимо в післявиборчий період.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.