Новини здоров’я. 20 лютого. Сімейної злагоди можуть позбутися ті сім’ї, де один з партнерів багато часу проводить за комп’ютером, граючи в онлайн-ігри, такі як World Of Warcraft, Lord of the Rings і Guild Wars, вважають автори нового дослідження.

Онлайн-ігри можуть бути серйозною перешкодою для щастя в шлюбі

Дослідник Ніл Лундберг і його команда опитали 349 пар. У 132 парах один з партнерів грав в онлайн-ігри, а в 217 – грали обидва партнера, але один проводив у віртуальному просторі більше часу, ніж інший.

У тих парах, де грав тільки один з партнерів, дослідники виявили 70% геймерів, які витрачали на ігри від 17 до 22 годин на тиждень. Це, як правило, час, забраний від роботи та сімейних обов’язків, але в першу чергу – від інтимного спілкування між партнерами. Пари, в яких грав тільки один партнер, повідомляли, що зазвичай вони лягають спати в різний час.

“Це дослідження ясно підтверджує, що онлайн-ігри можуть бути серйозною перешкодою для щастя в шлюбі”, – сказав Лундберг.

Єва Кілмер, психолог, що спеціалізується в області консультування пар, радить обговорювати проблему, розповідаючи своєму партнеру про свої відчуття, про те, що під час того, як він грає, ви відчуваєте себе некоханими і самотніми. Що, швидше за все, викличе розуміння.

За матеріалами zdorovieinfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.