Новини політики. Народний депутат України Григорій Омельченко (позафракційний) направив депутатський запит на ім’я генерального прокурора Віктора Пшонки та голови Служби безпеки України Ігоря Калініна з вимогою порушити кримінальну справу проти прем’єр-міністра РФ Володимира Путіна.

Григорій Омельченко

“За заподіяння значної шкоди економічній і національній безпеці України, що створило реальну загрозу державному суверенітету України, і як співучасника злочину, за вчинення якого засуджена Юлія Тимошенко“, – йдеться в депутатському запиті.

Посилаючись на дані “жовтої” преси, Омельченко відзначає: “(…) за підписання кабальних для України газових угод Путін пообіцяв Тимошенко підтримати її на президентських виборах і знищити весь кримінальний компромат на неї, який зберігається в архівах ФСБ Росії (для цього ціна за одну тисячу кубометрів газу на 2009 рік була встановлена ​​значно нижча, а на наступні роки – 450 доларів США), нагадавши Тимошенко про знайдені російськими спецслужбами її закордонних валютних рахунків. Тимошенко запевнила Путіна, що, ставши президентом України, вона продовжить термін перебування Чорноморського флоту Росії на 50 років, відмовиться від вступу України в НАТО і Європейський Союз, а Україна приєднається до Митного і Євразійського союзів”.

Пояснюючи, про який компромат йде мова, депутат зазначив, що в поле зору ФСБ Тимошенко потрапила ще в липні 1995 року як керівник корпорації “ЄЕСУ”, коли її разом з чоловіком затримали в московському аеропорту “Внуково” за контрабанду 100 тис. доларів США. Факт контрабанди розслідували оперативники ФСБ, які вилучили засоби і після підписання всіх необхідних документів відпустили затриманих.

Як повідомлялося, Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 засудив екс-прем’єра України Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році.

Джерело Цензор.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.