Новини спорту. 22 лютого. Вивчивши події, які супроводжували чемпіонський бій Кличко-Чізора більш детально, німецький промоутер Ахмет Онер прийшов до висновку, що оштрафовані за те, що трапилося повинні бути в першу чергу організатори вечора боксу – промоутерська компанія братів Кличків.

Ахмет Онер

З приводу того, що сталося Онер висловився в своїй звичайній різкій манері.

Кличка треба позбавити ліцензії організаторів шоу. Як можна на прес-конференціях піддавати життя людей небезпеці? Чому не втрутився президент BDB (і за сумісництвом шеф Pütz Security, прим. Ред) Томас Пютц? Він сказав, що заходи обережності виявилися недостатніми – значить, повинна послідувати відповідна реакція і покарання для організатора. Натомість Пютц говорить про дискваліфікацію Хея і Чісори, хоча цим займеться британська федерація. Пютцу слід запитати себе, у чому помилки німецької сторони, але він на це не наважується, бо недоторканних Кличків не можна критикувати. Ця покірність просто огидна!”, – обурюється Ахмет Онер.

На думку Онера, перш за все треба розібратися з Володимиром Кличком та Берндом Бенте: “Володимир посміхається під час безладу і бійок, Бенте спочатку провокує ескалацію конфлікту, а потім весь час самовдоволено посміхається – коли я це бачу, мені стає погано”.

“Або цей номер був інсценований з початку і до кінця, або команда Кличків така ж несамовита, як навіжені британці. В обох випадках мождно лише похитати головою. Клички після всього цього зображують із себе бездоганних, які так чудово виховані і не вплутуються в бійки. Коли Володимир після хаосу давав інтерв’ю, то посміхався він так широко, ніби те, що відбувалося доставляло йому справжнє задоволення. З ним  явно щось не в порядку, – визначив Онер.

Чісора плює Володимиру перед боєм в обличчя, той не пройшов цензуру, а потім ще радіє, коли двоє розбивають одне одному черепа. Замість того, щоб втрутитися, подбати про порядок і безпеку або принаймні закликати персонал зайнятися своїми обов’язками, Володимир встає на стілець, щоб краще бачити, що відбувається. Американський журналіст побачив навіть, що Володимир підняв догори великий палець на знак того, що йому це подобається. Потім Володимир робить праведну заяву про те, що він “шокований” і “засмучений “. Вибачте, але його поведінка під час заворушень говорить про зворотнє”, – говорить скандальний промоутер.

Онер впевнений, що все було інсценовано:

“Уся ця справа була спланованою як погана постановка аматорського театру – і все лише для того, щоб зробити рекламу бою Хей-Чісора, переможець якого повинен був би битися з Кличком. Припускаю, що ідею виростили і угноїли Бенте і Уоррен. На жаль, обидва настільки дурні, що навіть не розрахували, що емоції зашкалять і ситуація зайде так далеко”.

Онер переконаний, що винуватці повинні бути покарані:

“Вони поняття не мають, який хід думок у боксерів і що можуть накоїти адреналін і тестостерон. Ясно одне: ситуація повинна викликати наслідки не тільки для боксерів, а й перш за все для тих, хто спровокував хаос своїми провокаціями і відсутністю заходів безпеки”.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.