Новини світу. 23 лютого. В Німеччині затримали 45-річного чиновника з міністерства науки і культури федеральної землі Гессен, який вкрав з бібліотек по всій Німеччині п’ять тисяч наукових книг.

книги
Чоловік зібрав книг на кілька мільйонів євро

Поліцейські схопили чиновника у вівторок, 21 лютого, на гарячому. У момент затримання він намагався винести з бібліотеки в бад-арользенському замку 53 книги, розклавши їх по сумках і кишенях верхнього одягу.

Одночасно група поліцейських провела обшук в квартирі чиновника. Там вони сподівалися знайти решту 31 книгу, зниклу з бібліотеки замку. Проте у результаті вони виявили щонайменше п’ять тисяч книг на різні наукові теми.

У першу чергу чиновника цікавили книги з мінералогії, геофізики і природознавства, причому багато з них були досить цінними. За попередніми оцінками, він зібрав книг на кілька мільйонів євро.

Поліція взялася за розслідування пропажі книг з бібліотеки восени 2011 року. Чиновника з міністерства вдалося обчислити досить швидко. Він користувався тим, що співробітники бібліотеки йому довіряли і дозволяли вільно переміщатися по залах і брати книги.

Про свої мотиви він поки нічого не говорить. Поліція відпустила його ввечері 22 лютого після допиту.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.