Новини України. 20 лютого. Виявилося, що в залишеному лікарями білому конверті була тільки чернетка – попередні висновки обстеження.

Іноземним лікарям необхідні подальші обстеження і результати попередніх обстежень

Лікарі з Німеччини, які приїжджали в Качанівську колонію обстежити екс-прем’єра Юлію Тимошенко, не ставили їй точного діагнозу і не давали рекомендацій з лікування.

Як в інтерв’ю ТСН пояснив німецький професор, глава виконавчої влади клініки “Шаріте” в Берліні Карл Макс Айнгопль, остаточних висновків про стан здоров’я Тимошенко ще немає. Те, що німецькі лікарі залишили у знаменитому білому конверті після обстеження Тимошенко, виявилося лише чернеткою.

“Ми написали вручну (не на комп’ютері) тимчасовий висновок, в якому ми назвали дуже приблизний діагноз. Також з терапії ми написали дуже загальні напрями”, – говорить Айнгопль.

Крім того, необхідні подальші обстеження і результати попередніх обстежень. “Ми їх ще отримаємо – українська сторона пообіцяла надати. І тільки після цього ми зробимо остаточні висновки”, – підкреслив він.

Професор Айнгопль пообіцяв, що вони з’являться на наступному тижні. І натякнув на скандал. “Ми не можемо повністю погодитися з тим, про що я зараз дізнаюся з українських медіа. Деякі пункти цих декларацій ми з упевненістю будемо змушені спростовувати”, – сказав Карл Макс Айнгопль.

Зараз люди, яким Тимошенко дозволила прочитати проміжні висновки німецьких лікарів стверджують зворотне. Лікарі МОЗ заперечують її необхідність в операції, або чи лікуванні за межами колонії. А захисник Сергій Власенко стверджує, що Тимошенко у важкому стані, їй потрібна операція на хребті, яку за ґратами зробити неможливо.

Хто зараз ближче до справжнього діагнозу, не видають ні німецькі лікарі, ні канадські. Треба відзначити, що в українському законодавстві є перелік хвороб, з якими засуджених можуть звільнити від покарання. Якщо у Тимошенко знайдуть щось з цього списку, у неї з’явиться додатковий привід вимагати звільнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.