Новини України. 29 лютого. Київська міська державна адміністрація та Німецький Союз захисту тварин спільно вирішуватимуть питання гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин у столиці.

Збільшуватиметься кількість стерилізації безпритульних тварин

Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак та почесний Президент Німецького Союзу захисту тварин Вольфганг Апель підписали Меморандум про співпрацю, головна мета якого – гуманне регулювання чисельності безпритульних тварин у столиці.

“Підписавши Меморандум з німецькою стороною, ми разом нарощуватимемо кількість стерилізації безпритульних тварин, використовуватимемо досвід та наукові розробки Німецького Союзу, які були напрацьовані під час будівництва притулку в Одесі та активізуємо роботу серед населення з виховання гуманного ставлення до тварин”, – сказав Олександр Мазурчак.

За його словами, головне спільне завдання сьогодні – побудувати Центр захисту тварин, що дозволить збільшити кількість місць для їхнього утримання.

“Будуючи такий Центр, ми використаємо можливості німецької сторони у плані проектування і зробимо цей притулок типовий, як у Німеччині“, – сказав Олександр Мазурчак.

Також він додав, що будівництво притулку планується за рахунок бюджетних коштів та спонсорів.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.