Новини технологій. 1 лютого. Канадський рок-музикант Ніл Янг консультував главу Apple Стіва Джобса з приводу нової моделі плеєра iPod.

Ніл Янг консультував Джобса з приводу нової моделі плеєра iPod

Про це сам Янг розповів на конференції D: Dive Into Media, яку організував блог All Things Digital.

У планах Джобса було створити модель iPod, призначену для відтворення максимально якісного звуку, заявив Янг. Музикант характеризує плеєр як пристрій для “аудіофілів”. Він підкреслює, що сам Джобс, незважаючи на те, що був “піонером цифрової музики”, удома слухав виключно вінілові платівки.

Технічних характеристик плеєра Янг не приводить. З його слів випливає, що проект перебував на ранній стадії і був остаточно згорнутий після кончини Джобса в жовтні 2011 року.

Янг відомий як противник MP3 і інших звукових форматів з високим ступенем стиснення. 66-річний виконавець визнає, що для завантаження на пристрій цифрової музики у форматі “без втрат” потрібно багато часу і тому рекомендує меломанам скачувати “тяжкі” за вагою композиції вночі.

Компанія Apple розробила власний аудіокодек для стиснення музики без втрат – ALAC. Його підтримують багато плеєрів iPod, а також iPhone і iPad. Тим не менш, в музичному магазині iTunes композиції продаються в більш “економному” форматі AAC з бітрейтом 256 кілобіт на секунду.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.