Новини України. 20 лютого. В суботу в ЗМІ з’явилася інформація, що міністр освіти має намір знищити предмет «Історія України».

Табачник: схрещувати предмети ніхто не буде

Про це повідомляє Сегодня.

Як доказ наводиться проект пояснювальної записки за підписом директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Олега Єреська, в якому говориться: «Освітня галузь «Суспільствознавство» реалізується навчальними предметами «Історія» («Історія України» і «Всесвітня історія») (5-9 класи) та «Практичне право» (9 клас)».

На підставі цієї цитати зроблений висновок, що відтепер окремого предмета «Історія України» у 5-9 класах не буде (і робиться натяк, що те ж чекає 10-11 класи). Більше в записці про вітчизняну історію немає ні слова.

«Абсолютна брехня! Схрещувати предмети ніхто не буде, – заявив міністр освіти Дмитро Табачник. – Справа в тому, що в стандарті записано: гуманітарна складова досягається викладанням наступних предметів – і йде перерахування. Це норма стандарту, де через кому записані «Історія України», «Загальна історія» тощо. Але якщо в розділі «Природничі науки» записано «Біологія» та «Географія», «Фізика» та «Хімія», це не означає , що біологію з географією і фізику з хімією хтось буде схрещувати!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.