Новини світу. 10 лютого. Космонавти фотографували нічну Землю.

Нічна Італія

Фотографії взяті з альбому Центру космічних польотів Маршалла, НАСА.

1. Мілан, Італія, 22 лютого 2011 року. Вогні Мілана нагадують картатий візерунок тканини. Яскраві білі вогні – історичний центр міста, де розташований Міланський кафедральний собор. Темні області на півночі – поля, що розділяють невеликі міста. Через низькі хмари, деякі області виглядають розмитими. Мілан – найбільше місто Італії і п’ятим за величиною в Євросоюзі. Воно є одним з європейських транспортних, комерційних і промислових центрів і всесвітнім центром моди і культури. Мережа глобалізації та вивчення міст світу віднесла його до категорії “альфа”. (NASA)

2. Токіо, 9 січня 2011 року. Фото зроблено з висоти 350 км над Землею. Велика частина території на фото відноситься до Токіо. Зліва, трохи нижче середини знімку, знаходиться Йокогама. (NASA)

3. Європа і Африка, 28 жовтня 2010 року. Вгорі знімка – “чобіт” Італії і Сицилія. Більшість видимих ​​водних просторів – Середземне море. Праворуч від центру – Адріатичне море. Зліва видно частину Тунісу. На передньому плані – пристикований російський корабель і частини МКС. (NASA)

4. Вогні міст у італійсько-французького кордону, 28 квітня 2011 року. Яскравіше за всіх виділяються Торіно (Італія), Ліон і Марсель (Франція). У верхній частині знімка видно острів Корсика. Поверхня води відображає яскраве світло повного місяця. В момент, коли була зроблена фотографія, МКС перебувала над Люксембургом. Астронавти часто роблять фотографії, на яких місячне світло, відбите від поверхні Землі, спрямований прямо на них. Тобто, фотографуючи, вони дивляться вперед, а не вертикально на те, що прямо під станцією. (NASA)

5. Лас-Вегас, Невада, 30 листопада 2010 року. Темна пустеля – контрастний фон для яскраво освітленій правильної мережі вулиць міста. Центр Лас-Вегаса вважається найяскравішим місце Землі, через численні вогнів готелів і казино. Аеропорт МакКерран і база ВПС Нелліс здаються темними в порівнянні з вулицями міста. Щоб зробити такий знімок в нічний час, астронавтам потрібно вручну супроводжувати камерою об’єкт, що знімається, тому що станція рухається зі швидкістю 7 км / сек відносно поверхні Землі. (NASA)

6. Північно-західна Європа, 10 серпня 2011 року. Добре видно Лондон, Париж, Брюссель і Амстердам. У лівій нижній частині також видно Мілан. Для масштабу – центри Лондона і Парижа знаходяться на відстані 340 км. (NASA)

7. Атлантичне узбережжя Європи та Африки, 11 травня 2010 року. Вогні міст можна простежити від Лісабона, через Гібралтарську протоку і нижче до узбережжя Марокко, Касабланці. (NASA)

Джерело bigpicture.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.