Новини технологій. 24 лютого. Незвичний концепт iPhone 5 представила італійська студія CiccareseDesign.

концепт iPhone 5
Незвичний концепт iPhone 5

Оскільки зараз всі навколо тремтять в очікуванні iPad 3, пристрасті по наступних iPhone трішки вщухли. Зовсім не чути домислів, цікаві китайці з поганими фотоапаратами частіше заходять в цехи, де збирають планшетники, і т.п. Немає достовірних, або хоча б таких, що здаються достовірними даних – немає і будь-яких правдоподібних концептів.

Проте, італійська студія CiccareseDesign не спить і, як то кажуть, відривається «по повній». Ви тільки подивіться на цей концепт. Ніколи не говори «ніколи», але ви можете собі уявити, щоб Apple в найближчому майбутньому зробила щось подібне?

Незвичний концепт iPhone 5 від італійської студії CiccareseDesignДивним та незрозумілим є, як мінімум двоє речей. По-перше, навіщо потрібна бічна клавіша, та ще й у верхній частині пристрою? Для фотографування? Але фотографують-то правою рукою. По-друге, де 30-піновий роз’єм? На нижньому, якщо його можна так назвати, торці ніяких роз’ємів не видно, і на верхньому теж. Що скажете? Чи то передбачається індуктивна зарядка, або ж дизайнери напартачили?

Незвичний концепт iPhone 5 від італійської студії CiccareseDesignІ знову світиться логотип. Акумулятор 4S і без того «живе» на третину менше свого попередника. Красиво, технічно реалізовується, але далеко від реальності.

Незвичний концепт iPhone 5 від італійської студії CiccareseDesignNewsMarket, 9TO5Mac

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.