Новини України. 26 лютого. Невдоволення людей в день оголошення вироку екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку не буде.

Народ втомився від політики

Таку думку висловив політтехнолог Тарас Березовець.

“Я думаю, що ніякого невдоволення вулиці не буде. Тому що зараз ситуація відмінна від тієї, яка була щодо Тимошенко. Здебільшого зараз люди апатичні, що викликано зимовою втомою – з одного боку. А з іншого боку – люди втомлені від політики. Максимум там зберуться народні депутати, журналісти й кілька десятків симпатиків екс-міністра”, – сказав він.

На думку Березовця, існує кілька варіантів розвитку подій завтра в залі суду. Зокрема, за його словами, Луценка може бути визнано невинним, вирок може бути умовним, або ж Луценко отримає стільки, скільки просила сторона обвинувачення.

“Мені видається, що на сьогодні найбільш реальний варіант – це винесення умовного вироку. Тому що це було б вигідно владі: показати зараз заходу та суспільству, що влада ніби пішла на компроміс. У питанні Тимошенко поки що компромісу не буде, а от у Луценка була б можливість показати зараз, що влада готова до поступу”, – додав Березовець.

Джерело УНН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.