Новини світу. 14 лютого. Співвласниця парфумерної компанії L’Oreal, мільярдерка Ліліан Бетанкур покинула раду директорів компанії, поступившись своїм місцем 25-річному онуку Жану-Віктору Майерсу (Jean-Victor Meyers).

Ліліан Бетанкур

Про це пише The Financial Times. Сім’я Бетанкур володіє 30 відсотками акцій компанії.

У жовтні 2011 року Бетанкур, яка є найбагатшою жінкою Європи, у зв’язку з рішенням суду була передана під опіку власної сім’ї. Постанова була винесена на підставі зробленого в кінці вересня медичного висновку, що виявив у Бетанкур хворобу Альцгеймера. Управління її майном перейшло до дочки Франсуази і двом онукам.

Судовий процес у цій справі тривав близько трьох років. Основним аргументом Франсуази Бетанкур було використання матері її оточенням у власних цілях. Зокрема, Ліліан Бетанкур зробила подарунки своєму знайомому фотографу Франсуа-Марі Баньє на мільярд доларів.

Голова ради директорів і гендиректор L’Oreal Жан-Поль Агон вітав призначення Майерса, заявивши, що він задоволений участю сім’ї Бетанкур в управлінні компанією.

Раніше повідомлялося, що L’Oreal збільшила дивіденди до 2 євро за акцію. Компанія також показала зростання прибутку в 2011 році на 7,7 відсотка до 3,29 мільярда євро, а продажі зросли на 5,1 відсотка.

Для L’Oreal минулого року особливу значимість придбали ринки Азії, Африки та Латинської Америки, де було відзначено зростання на 9,1 відсотка. У той же час продажі в Західній Європі скоротилися на 0,6 відсотка.

Джерело Лента.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.