Новини України. 21 лютого. Донецькі правоохоронці тепер не залишаться непоміченими іноземними туристами.

Міліція стала "Рolice"

Спеціально до чемпіонату Європи з футболу на фасадах всіх відділень міліції та управлінні встановили яскраво-сині вивіски з підсвічуванням. На лайтбоксах красується напис: «мілiція» і «police».

«Це додаткові вивіски, які будуть на всіх будівлях органів внутрішніх справ. Для зручності туристів написи зроблені двома мовами: українською та англійською», – розповіла Ольга Почкалова, прес-секретар Донецького міськуправління міліції.

Крім того, правоохоронці ретельно вивчають англійську мову. Всім, хто може зіткнутися з туристами, вже видали по розмовнику і відправили на курси англійської мови.

«В даний час всі оператори служби «102» проходять курси англійської мови, а під рукою у них завжди є розмовник. Але люди в основному звертаються російською та українською мовами», – каже Ольга Почкалова.

Вона також зазначила, що на період Євро в райвідділи міліції висадиться десант волонтерів, яких спеціально готували для роботи в чергових частинах.

Сегодня вирішили з’ясувати, чи готові оператори «102» відповісти на просте запитання англійською про те, де знаходиться міськуправління міліції. «Hello. Where is the city police department?»- запитали у операторів. Трохи подумавши, дівчина, яка представилася Аліною відповіла: «Hello. Address City police department: Chelyuskintsev street fifty-three».

До речі, в міліції розповіли, що місяць назад їм уже доводилося спілкуватися англійською.

«Наш диспетчер спитала англійською: яка допомога вам потрібна і де ви знаходитеся? А дівчина-іноземка повідомила, що стала свідком пограбування в Ленінському районі, і назвала адресу», – розповіла Ольга Почкалова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.