Новини України. 3 лютого. ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” підтвердило, що в аеропорту бракує місця для приватних літаків.

В "Борисполі" бракує паркувальних місць для всіх літаків

Про це йдеться в зверненні підприємства у відповідь на запит віце-спікера Верховної Ради Миколи Томенка стосовно оприлюднення інформації про високопосадовців, які володіють приватним авіатранспортом.

Реагуючи на заяву народного депутата від Партії регіонів про те, що у міжнародному аеропорту “Бориспіль” не вистачає місць для приватних літаків народних депутатів, Микола Томенко звернувся до керівництва Міжнародного аеропорту “Бориспіль” з проханням оприлюднити інформацію про високопосадовців, які володіють приватними авіатранспортом та скільки коштів до бюджету за обслуговування цього приватного транспорту отримує Державне підприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” та інші аеропорти України.

“Натомість у відповіді, наданій керівництвом Міжнародного аеропорту “Бориспіль”, зазначається, що в ДП МА “Бориспіль” дійсно періодично, особливо під час підвищення інтенсивності польотів та в години пікових навантажень, виникає брак місць стоянок для наземного обслуговування повітряних суден, в тому числі і для рейсів бізнес авіації, які також потребують окремого буксирувального обладнання”, – інформує прес-служба Миколи Томенка.

Водночас, інформація про власників повітряних суден не надається. Так, у відповіді сказано, що в аеропорту відсутня інформація щодо приватної власності літальних апаратів у високопосадовці України, оскільки в запитах на виконання авіарейсів та в свідоцтвах експлуатантів повітряних суден бізнес авіації, власниками зазначаються українські або закордонні авіакомпанії, оплата за надане в аеропорту наземне обслуговування здійснюється безпосередньо цими авіакомпаніями або компаніями-платниками, на підставі укладених угод з аеропортом “Бориспіль”. Натомість, додається у листі, високопосадовці здійснюють польоти в якості пасажирів, що обслуговуються через ДП “Зал офіційних делегацій”, а не як власники повітряних суден.

Микола Томенко сказав, що не задоволений відповіддю і буде готувати повторний запит до Уряду з цього приводу, повідомляє прес-служба політика.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.