Новини здоров’я. 5 лютого. Аномалії будови мозку роблять деяких людей уразливішими перед наркотичною залежністю, попереджають експерти з США.

Мозок наркоманів "пошкоджений" з народження

Про те, що мозок наркоманів відрізняється від мозку звичайних людей, відомо давно, однак експерти не могли відповісти на запитання, чи не є ці зміни результатом прийому наркотиків, або ж мозок наркоманів спочатку володів цими особливостями. Для того щоб відповісти на це питання, учені порівняли результати сканування мозку 50 наркоманів і їх братів чи сестер. В результаті виявилося, що як у самих наркоманів, так і у їхніх братів і сестер, спостерігалися однакові аномалії в області мозку, що контролює поведінку.

Таким чином, особливості мозку, що спостерігаються у людей з наркозалежністю, є не наслідком прийому наркотиків, а вродженою особливістю, визначили дослідники. Це означає, що наркотична залежність є не тільки психічної, а й фізіологічної проблемою.

Вивчення психічних і фізичних особливостей, а також способу життя братів і сестер наркоманів, які ніколи не вживали наркотиків, допоможе вченим розібратися, як боротися з наркотичною залежністю. Перші ознаки неблагополуччя в побутових умовах поки допомагають виявити лише тести на наркотики.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.