Новини спорту. 22 лютого. Відео. Футболісти італійського “Наполі” (Неаполь) виграли у англійського “​​Челсі” (Лондон) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на своєму полі – 3:1 (2:1).

"Наполі" - "Челсі" 3:1

Рахунок відкрили гості – на 27-й хвилині відзначився іспанський легіонер Хуан Мата.

Але господарі ще в першому таймі не лише відновили рівновагу, а й вийшли вперед завдяки голам аргентинця Есекьеля Лавессі на 38-й хв і уругвайця Едінсона Кавані на 45-й. На 65-й хвилині перевагу подвоїв Лавессі.

“Після першого гола могли забивати і другий, але втратили кілька дуже вигідних можливостей, – сказав після мачту наставник “Челсі” Віллаш-Боаш. – Мали уникати помилок в обороні, оскільки, враховуючи атакуючу міць “Наполі”, покарання було неминуче. Ми скрупульозно вивчимо, що зробили не так.

Статистика вийшла схожою: обидві команди створили багато гольових ситуацій, гра була відкритою від першої до останньої хвилини. “Наполі” забив третій м’яч, коли ми проводили свій кращий ігровий відрізок, і це нас трохи вибило з колії. Але навіть потім у нас були можливості відзначитися, ближче до кінцівки міг забити Дідьє Дрогба. Завдяки голу на виїзді ми ще можемо змінити ситуацію”.

Матч-відповідь пройде 14 березня в Лондоні.